حرف‌های همسر خیابانی در باره نحوه گزارش گری او

همسر جواد خیابانی  با مجله سروش هفتگی مصاحبه کرده و به دفاع از این گزارشگر پرداخته است. بهناز خیابانی و دخترش نگار از برخی برخوردها ناراحت بودند.
 
گوشه‌هایی از حرف‌های همسر خیابانی را بخوانید: 

در روزهای گذشته هنگامی که همسرم برای گزارش بازی‌های فوتبال به قطر سفر کرده بود من و دخترم بهت‌زده از نامهربانی گروهی از دوستان مطبوعاتی بودیم. 

من در خانواده‌ای منصف بزرگ شدم و قول می‌دهم منصف باشم. من و دخترم هم بارها پیش آمده که از خیابانی در مورد نوع گزارشش انتقاد کردیم. شاید ما هم بعضی وقت‌ها گزارش ایشان را نپسندیم و ایرادهایی هم به ایشان وارد است ولی این‌ها سلیقه‌ای است مثل دیدن یک فیلم، شنیدن یک موسیقی یا خواندن یک کتاب. ولی این‌ها دلیل نمی‌شود که ما به اسم انتقاد، توهین یا تخریب شخصیت کنیم. 

در مورد خط‌کش‌‌ها هم که دیگر دوستان بین ایشان و دیگر گزارشگرها گذاشته بودند من به‌عنوان شاهد کاملاً ناظر بودم که ایشان از مردادماه برای گزارش بازی‌ها انتخاب شده بود. 

شاید آقای خیابانی در گزارش‌هایش دارد افت می‌کند اما مگر فوتبالمان دارد بالا می‌رود؟ 

حرف ما این است انتقاد موقعی سازنده است و انسان را به فکر فرو می‌برد که از طرف اهلش باشد و به دور از تمامی تهمت‌ها و توهین‌ها!

/ 1 نظر / 19 بازدید
درخندک طرح کورش برای کاهش الودگی هوا

دعوت نامه رسمی دوست گرامی سلام بدین وسیله از تمامی بینندگان این متن دعوت رسمی بعمل می اید چنانچه نگران الودگی هوا هستند به ادرس ما سرزده و حمایت خود را از طرح کورش برای کاهش الودگی هوا اعلام فرمایند باور داشته باشید در شرایط فعلی اجرای چنین طرحی است ما راه کار عملی داریم